O nas

Manufaktura Skórzana Dragon powstała 20 lat temu z miłości do galanterii skórzanej oraz z pasji tworzenia luksusowych i perfekcyjnie wykonanych produktów ze skóry. Filozofia naszej pracy sprowadza się do zasady, że produkt musi wyróżniać się tyleż pięknem i elegancją co funkcjonalnością i niezawodnością.

Bardziej od zmechanizowanej i masowej produkcji cenimy sobie produkt niepowtarzalny, wykonany precyzją ludzkich rąk.

Dlatego właśnie siedziba firmy powstała w miejscowości Iwonicz, położonej w regionie słynącym z wykwalifikowanej kadry kaletników.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu dokładnie wiemy jak sprawić, by posiadacze naszych produktów byli nimi w pełni usatysfakcjonowani. Sekret kryje się w umiejętności wydobycia i podkreślenia wszelkich walorów w jakie obfituje naturalna skóra. Atrakcyjna stylistyka , precyzyjne szycie , właściwy dobór elementów metalowych , słowem dbałość o każdy szczegół - oto nasza recepta na dobry, wyróżniający się produkt.

Fakt powstawania naszych wyrobów w Polsce jest dla nas szczególnym powodem do dumy. Produkcja w Polsce daje nam przy tym nieograniczone możliwości, w tym m.in. uwzględniania w krótkim czasie wszelkich sugestii płynących ze strony naszych Klientów oraz szybką realizację zamówienia. Być może dlatego docenili nas m.in.: Kancelaria Prezydenta RP , Enea, Pekao S.A., Poczta Polska, Getin Bank, Fortum czy AIG Credit